Barevný podzim se SKC Ústí nad Labem

 

 

 categoryimage
sobota, 12. říjen 2013 od 08:00 hod. do: 16:00

 

 
 

V 8.h. sraz na bývalé Shellce,v 9.h. je sraz v Ústí n/L. před nádražím ČD a v 9.15h. je odjezd.Bez startovného,oběd je v Homoli,každý si platí sám.Z Teplic a zpět to bude cca do 100km.

SK CYKLOTOUR ÚSTÍ nad Labem
oddíl rekreační cyklistiky vás zve v sobotu 12. října na akci BAREVNÝ PODZIM 2013
Podzimní slunce prosvětluje barevné listy, které z posledních sil drží na stromech, zatímco ty spadané křupají pod jedoucím kolem. Dlouhé stíny ubírají na délce odpoledne a světla nebo blikačky jsou nezbytným vybavením každého kola. To je podoba barevného podzimu, za kterým se letos opět vydáme do východní části Českého středohoří do okolí Sedla. Trasa pro silniční i horská kola v délce cca 60 km. Občerstvení dle výběru.
MTB trasa: ÚnL – M.Březno – Zubrnice – Tuchořiny – Př.Nezly – Sedlo - Jeleč - Chobolice – Soběnice – Kotelice – Dol. Týnec – Třebušín – Řepčice – Homole u P.- Ústí n.L.
Silniční trasa: ÚnL – M.Březno – Zubrnice – Lovečkovice – Sedlo – Trnobrany – Soběnice – Kotelice – Dol. Týnec – Třebušín – Řepčice – Homole u P. – Ústí n.L.
Sraz v 9:00 hod na parkovišti ČD u hl. nádraží v Ústí nad Labem, odjezd v 9:15 hod. Akce bez startovného, společné cílové místo Penzion „U Horáčků“. Mapy a info na startu.
Vedoucí akce: Miroslav Konopásek, tel. 602 495 710, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Akce se koná za plného silničního provozu a účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu pro provoz na silničních komunikacích.

Místo Teplice u Shellky
Kontakt Pavel Vořech
Cca. 100 km z Teplic,bez startovného,oběd v Homoli si platí každý sám,návrat do 16.h v Teplicích.

Zpět

Free business joomla templates