Labské vyhlídky se SKC Ústí nad Labem

 

 

 categoryimage
sobota, 13. červenec 2013 od 08:00 hod. do: 16:00

 

 
 

Ani v době prázdnin a dovolených není domácí cykloturistika bez aktivit. Po červnových rozmarech počasí se opět vydáme na vyhlídková místa, abychom si pohledem z výšky s respektem prohlédli mocnou řeku, která opakovaně ukazuje svoji sílu. Nově vás provedeme Labskými vyhlídkami mezi Děčínem a státní hranicí, možná i kousek dál.  Na kole projedeme místa, která většina z vás zná pouze z turistického pojetí. Akce je plánována pro horská a treková kola, připravena bude i varianta pro ortodoxní silničáře.   

Sraz účastníků: v 8:45 hod na park. ČD Ústí n.L. hl. n. odjezd v 9:00 hod., CT startuje v 8:00 od SHELLKY. Délka trasy cca 70 km, CT + 30 km po asfaltových, šotolinových a lesních cestách.
MTB TRASA
:
Ústí n.L. – Vel. Březno - Děčín – Kvádrberg – Růžový hřeben – Labská Stráň – Arnoltice – Janov – Hřensko - (Schmilka) – Děčín – Velké Březno - Olšinky.
SILNICE: Ludvíkovice – Srbská Kamenice – Jetřichovice – Vysoká Lípa – Hřensko – Janov – Růžová – Bynovec – Děčín – Olšinky. Bufet z vlastních zásob, oběd na trase, ukončení v Ošinkách.  

Pro zajištění akce prosíme zájemce o předhlášení do pátku 12.7. do 18:00 hod.

Místo Teplice u Shellky
Kontakt Pavel Vořech
cca. 100 km, NUTNÁ PŘEDHLÁŠKA DO 12.7. Startovné 100 kč, členové CT zdarma,jedná se o akci SKC Ústí nad Labem

Zpět

Free business joomla templates