Kolem Danova ranče (UPDATE)

 

 

 categoryimage
sobota, 22. červen 2013 od 07:30 hod. do:

 

 
 

Start je v sobotu 22.6. v 7.30h na Shellce,v Ústí se vyjíždí v 8.30 h. z Všebořic.Délka trasy je 50 km + 30 km (doprava do Ústí a z ranče zpět).Vedoucím akce je pan Polanský,za CT je vedoucím Pavel Vořech.Startovné je 150kč, v ceně je oběd a bufet na ranči. Bližší informace včetně mapy najdete v Obšťastníku na naší hlavní stránce.

Členové CT mají startovné hrazené z fondu CT. Neohlášeného člena ale není  možné předplatit! I členy prosím o předhlášku!

Z organizačních důvodů potřebuji do 20.6. nahlásit předhlášky účasti na akci.Je to stejné jako na jiných akcích se startovným a se zajištěním jídla,bez předběžného počtu nelze tyto služby ideálně zajistit.Díky za pochopení a za vaší spolupráci.

Komu se nechce stávat brzy na sraz na Shellce v 7.30 h.,tak se k nám může připojit na zastávce ČD na Lesní bráně mezi 9.45h. - 10.00h.

Z Ústí vyjíždíme v 8.30h. ze Všebořic a jedeme směrem přes Chlumec, Krupku,nad Teplice a dále.Mapa je v obšťastníku č.4 na hlavní straně a dnes bude zveřejněná i přímo na našich stránkách u akce Kolem Danova ranče. Ozvěte se mi,kdo se bude chtít připojit až na Lesní bráně.Nahlašte mi předhlášku na obědy.

 

 

Místo Teplice u Shellky
Kontakt Pavel Vořech
cca. 80 km

NUTNÁ PŘEDHLÁŠKA DO 20.6.!

Zpět

Free business joomla templates