CDJ České středohoří se SKC Ústí nad Labem (update)

 

 

 categoryimage
sobota, 20. duben 2013 od 08:30 hod. do:

 

 
 

Dovolím si okopírovat z Obšťastníku Cyklotouru velice povedený úvodník :-)

"Od roku 2004 je pro nás jarní klasikou České středohoří. Sportovní terminologií jsme před 10 lety přestoupili z dálkových dvoustovek oblastí Kokořínska a Křivoklátska na menší domácí hřiště. České středohoří je zcela jedinečná zóna přírodní krásy a pro cykloturistiku jedna z nejlaskavějších oblastí. Dovede nás unavit při zdolávání kopců a vzápětí odměnit jedinečnými výhledy do krajiny. Tato klasika jarní přírodou preferuje silniční cykloturistiku, ale je vhodná pro všechny druhy kol. Na trase nás tradičně posílí přátelé z teplického cyklotýmu a v ústředním bodě celé akce, v romantické hospůdce v Kocourově opět dojde k setkání s cestovatelem Michalem Třetinou a skupinou středočeských cykloturistů.

Startovné pro příchozí (vč. členů CT) je 150 Kč. V ceně startovného je bufet a oběd pro všechny trasy, pojištění a technický doprovod na střední trase. Oběd v romantickém penzionu v Kocourově, závěr akce v Koštově v restauraci „U Jelena“ a následné přejetí do Městských sadů kde se koná oslava Dne Země a BIKE DAY"

Účast na akci pro zajištění bufetu a obědů, potvrďte do pátku 19.4. do 9:00 hod. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo SMS

Místo Teplice u Shellky
Kontakt Pavel Vořech
cca. 70 km, startovné 150 Kč.
NUTNÉ POTVRDIT ÚČAST DO 19.4.!

Zpět

Free business joomla templates