Dálkovka - Úštěk / Ostré (update)

 

 

 categoryimage
neděle, 14. duben 2013 od 08:00 hod. do:

 

 
 

První letošní dálková trasa nás zavede na Úštěcko na místo zvané Ostré u Ústěka.

 Jak to tak vypadá, čeká nás skutečně krásný víkend. Konečně... Letos nám to počasí pravda moc nepřitopilo a hodně lidem to zkazilo organizační práce. I mne to trochu ztížilo přípravu 3. akce. Rozhodl jsem se pro malý experiment. Sraz bude v neděli skutečně již v 8:00 hod. na Shellce

Společně odjedeme vlakem ve směru do Lovosic a vystoupíme na zast. Dobkovičky (jízdné je max. 50 kč/osoba) Oproti původnímu plánu navštívíme i Terezín a následně nastane ta změna. Ti co si troufnou pojedou se mnou do Ostrého u Ústěka a přes Zubrnice zpět domů (100km).

 Ti co nikoliv, zkrátí si cestu, a pojedou již z Terezína společně s Ladou podél Labe domů. Cyklostezka je již otevřena, takže to celkem bude cca 60 - 65 km, pohodlným tempem.

 Tuto diverzitu volím s ohledem na to, že 100 km je na začátek opravdu dost, a ne každý (včetně mě :-) ) má najeto (kdyby to počasí bylo stejné jak vloni, tak už máme najeto 3x 60 km spolu + nějaké další soukromě). Navíc, máme pár nových členů, tak abychom je vytahli ven společně s námi.

Přikládám mapu a fotku pro navnazení

 

Místo Teplice u Shellky
Kontakt Luboš Brant
Cyklovlak (jízdné do 50 kč vč kola) + cca. 100 km nebo 65 km

Zpět

Free business joomla templates